گروه تولیدی پلیمر صنعت

شرکت پلیمر صنعت یکی از تولید کننده های لوله کاروگیت فاضلابی ( از سایز ۱۱۰ میلیمتر تا سایز ۱۰۰۰ میلیمتر ) ، لوله پلی اتیلن تک جداره تحت فشار ( از سایز ۱۶ میلیمتر تا سایز ۱۰۰۰ میلیمتر ) ، لوله پلی اتیلن گازرسانی ، لوله زهکشی ( کاروگیت و پی وی سی ) ، انواع اتصالات کاروگیت ، اتصالات پلی اتیلن پیچی و جوشی ، اتصالات الکتروفیوژن ، مخازن پلی اتیلن ذخیره آب و اسید ( تک لایه ، دولایه و سه لایه ) ، منهول پلی اتیلن تک جداره می باشد که از سال ۱۳۹۰ با تلاش گروهی از مدیران ارشد توانسته است رتبه خوبی را در تولیدات این زمینه کسب نماید.

پلیمر صنعت با توجه به جدیدترین و به روز ترین دستگاه های تولید تمامی سفارشات کارفرمایان را بر اساس استانداردهای بين المللی تولید و رضایت کارفرمایان را جلب کند. از مهم ترین زمینه های تولید شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد

*************************************

تولید کننده لوله پلی اتیلن دوجداره فاضلابی ( کاروگیت )

تولید کننده لوله پلی اتیلن تک جداره تحت فشار جهت انتقال آب ، آبیاری و کابل کشی

تولید کننده لوله پلی اتیلن گازرسانی

تولید کننده لوله زهکشی پلی اتیلن کاروگیت از سایز ۱۱۰ میلیمتر تا سایز ۱۰۰۰ میلیمتر

تولید کننده لوله زهکشی پی وی سی از سایز ۱۰۰ میلیمتر تا سایز ۲۰۰ میلیمتر

تولید کننده مخازن پلی اتیلن افقی و عمودی ( تک لایه و سه لایه )

تولید کننده منهول پلی اتیلن تک جداره

ارائه خدمات به سراسر ایران

یکی از مهمترین و برجسته ترین اهداف خط تولید و راه اندازی وبسایت گروه تولیدی پلیمر صنعت ایجاد ارتباطی راحت تر و بهتر برای شما کارفرمایان عزیز می باشد. پلیمر صنعت با کادر فنی و پشتیبانی خود آماده ارائه خدمات به تمام نقاط کشور می باشد.

جهت مشاوره و خرید محصولات شرکت پلیمر صنعت

محصولات پلیمر صنعت اعم از لوله پلی اتیلن فاضلابی ( کاروگیت ) لوله پلی اتیلن تک جداره تحت فشار ، لوله پلی اتیلن گاز ، لوله زهکشی ( کاروگیت و پی وی سی ) ، انواع مخازن پلی اتیلن افقی و عمودی و منهول پلی اتیلن تک جداره می توانید با شرکت پلیمر صنعت در ارتباط باشید .

**********************************

۷۰ ۴۶ ۰۱ ۹۱ – ۰۲۱

۴۵ ۸۲ ۱۴۱ ۰۹۱۰