مخزن پلی اتیلن مکعبی تک لایه و سه لایه ، قیمت مخزن پلی اتیلن مکعبیمخزن پلی اتیلن مکعبی

مخزن پلی اتیلن مکعبی که با مخزن پلی اتیلن آسان رو یا باریک نیز شناخته می شود برای پاسخگویی به نیاز مشتریانی که فضای کافی برای نصب مخزن پلی اتیلن ندارند طراحی و تولید شده است. ابعاد مخازن پلی اتیلن مکعبی به گونه ای در نظر گرفته شده تا بتوان آنها را از باریکترین درب ها و کم فضا ترین مکان های عبور داده و نصب کرد. درحال حاضر مخازن پلی اتیلن مکعبی پلیمر صنعت در حجم های ۲۳۰ لیتری ، ۸۰۰ لیتری ، ۱۰۰۰ لیتری و ۲۰۰۰ لیتری تولید شده و آماده فروش می باشند. این مخازن از مخازن افقی و عمودی به خاطر نوع طراحی و مواد اولیه بیشتر گرانتر می باشند و تنها در صورتی که مشکل جدی در ابعاد دیگر مخازن دارید، مخزن آب مکعبی پلی اتیلنی پیشنهاد می شوند.

ویژگی های مخزن پلی اتیلن مکعبی

دارای نشان استاندارد ملی ایران – تولید شده به صورت یکپارچه – اننتقال حرارت نسبتاً پایین – قابلیت حمل و نقل آسان – نصب سریع و آسان – مخازن سه لایه دارای لایه مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش (آنتی یو وی) و ضد جلبک ( نگهداری آب شرب) – مقاوم در برابر اسیدها ، بازها و مواد خورنده – دارای ۳۶ ماه گارانتی تعویض و ۱۰ سال خدمات پس از فروش.
شما مشتریان عزیز می توانید در هنگام ثبت سفارش انواع مخازن مکعبی و کتابی پلی اتیلنی ( پلاستیکی) اقدام به ثبت سفارش اتصالات و ورودی خروجی های مورد نیاز و همچنین سایر لوازم جانبی نمایید.با کلیک کردن بر روی مخزن پلی اتیلن مورد نظر ، قیمت حدودی و مشخصات کامل را می توانید مشاهده کنید.

2000
1000
800
500
230