اتصالات پلی اتیلن ؛ اتصالات پلی اتیلن جوشی ، قیمت اتصالات پلی اتیلن جوشیاتصالات جوشی

اتصالات جوشی نوعی از اتصالات پلی اتیلن هستند که در خطوط لوله کشی و تاسیسات در صنایع مختلف به منظور تغییر مسیر جریان سیال و یا تغییر در میزان دبی جریان، مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از مهمترین و معمول ترین نوع این اتصالات، اتصالات پلی اتیلن جوشی فشار قوی می باشند. اتصالات پلی اتیلن جوشی در اندازه های مختلف تولید می شوند و در پروژه های متنوع نظیر آبرسانی و انتقال فاضلاب می توان از آن استفاده نمود.

ویژگی اتصالات جوشی

در نقاط مختلف شبکه لوله کشی که اتصالات نصب می شوند و به دلیل اینکه عواملی همچون شرایط کاری دما و فشار در طول یک خط لوله به طور مداوم در حال تغییر است، این اتصالات باید به قدری مقاوم باشند تا بتوانند در برابر هرگونه تغییر یا تنش محیطی، پایداری خود را حفظ کنند. علاوه بر فشار و دما سایر عوامل محیطی نظیر خوردگی یا سایش و فرسودگی نیز ممکن است به اتصالات آسیب وارد شود، پس لازم است اتصالات پلی اتیلن دارای امتیازات منحصر به فردی باشند.

مزیت اتصالات پلی اتیلن جوشی

اتصالات جوشی شرکت پلیمر صنعت یکی از مطمئن ترین و با کیفیت ترین نوع اتصالات جهت استفاده در شبکه فاضلاب منازل مسکونی، برج ها، بیمارستان ها، کارخانجات و آزمایشگاه ها می باشد این نوع اتصالات مزیت هایی دارند که به سبب همین مزیت ها مورد توجه صاحبان صنایع قرار گرفته اند. نصب ساده و سریع، مقاومت خوب مکانیکی، مقاومت شیمیایی در برابر مواد خورنده مثل اسید ها و بازها و مقاومت در برابر اکسایش، حمل راحت به دلیل سبکی وزن، قیمت مناسب و ارزان، مقاومت در برابر پوسیدگی، سطح صاف و صیقلی که باعث جریان یافتن راحت سیال در درون لوله می شود، انعطاف پذیری بالا، خشک و شکننده نبودن از مزیت های موجود می باشد.

انواع اتصالات جوشی یا فاضلابی

این نوع از اتصالات در انواع زانو ۴۵ درجه و ۹۰ درجه، سه راهی ۴۵ درجه و ۹۰ درجه، سه راه تبدیل ۹۰ درجه، چهار راهی، تبدیل ، فلنج پایه کوتاه و پایه بلند، موفه پایه کوتاه و پایه بلند، گپ، دریچه بازدید و رابط در انواع معمولی، نیمه قوی و فشار قوی در سایز های متفاوت تولید و عرضه می شوند. اتصالات فاضلابی پلی اتیلن در فاضلاب های شهری، ساختمانی، صنعتی مانند فاضلاب کارخانجات کاربرد وسیعی دارند و اغلب از نوع اتصالات جوشی به ویژه اتصالات جوشی یا حرارتی لب به لب می باشند. این نوع اتصالات مناسب متصل کردن لوله های پلی اتیلن به یکدیگر، آب بندی کامل و مطمئن، تغییر قطر و سایز لوله ها، بستن انتهای لوله ها، اتصال پمپ به لوله های پلی اتیلن می باشند.قیمت اتصالات پلی اتیلن جوشی

قیمت اتصالات پلی اتیلن جوشی با توجه به نشان کیفیت و استاندارد کالا، تاییدیه های مختلف مراکز سنجش کیفی مربوطه، استانداردهای تعریف شده ی ملی و بین المللی، کیفیت متریال و درجه خلوص مواد، سایز و قطر لوله، کلاس و بار قابل تحمل قیمت گذاری می شوند. محصولات شناسنامه دار و برند دارای بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشند.

لازم به ذکر است که کیفیت استفاده از اتصالات پلی اتیلن جوشی بستگی به کارایی مناسب دستگاه جوش و تجهیزات مناسب دارد.


نمونه اتصالات پلی اتیلن جوشی تولیدی پلیمر صنعت
5
4
3
2
1
10
9
8
7
6
12
11