مخزن پلی اتیلن زیر پله ای تک لایه و سه لایه ، قیمت مخزن پلی اتیلن زیر پله ایمخزن پلی اتیلن زیر پله ای

مخزن پلی اتیلن زیر پله ای پلیمر صنعت در حجم ۵۰۰ لیتر و ۱۰۰۰ لیتر و ۱۵۰۰ لیتری به صورت تک لایه و سه لایه تولید و آماده فروش می باشد. مخزن پلی اتیلن زیر پله ای به دلیل ابعاد و نوع طراحی آنها به خوبی در مکان هایی همچون زیر پله های ساختمان ها قابل نصب می باشند.
یکی از مشکلات مخزن زیر پله ای در گذشته تغییر شکل دادن جزئی آن در طولانی مدت بود ( شکم آوردن مخزن پس از آبگیری) به همین دلیل در طراحی جدید این مخازن از لوله تقویت کننده داخلی استفاده شده تا این مشکل برطرف شود.

ویژگی های مخزن پلی اتیلن زیر پله ای

دارای نشان استاندارد ملی ایران  –  تولید شده به صورت یکپارچه  –  اننتقال حرارت نسبتاً پایین  – قابلیت حمل و نقل آسان  –  نصب سریع و آسان  –  مخازن سه لایه دارای لایه مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش (آنتی یو وی) و ضد جلبک ( نگهداری آب شرب )  –  مقاوم در برابر اسیدها ، بازها و مواد خورنده  –  دارای ۳۶ ماه گارانتی تعویض و ۱۰ سال خدمات پس از فروش.

شما مشتریان عزیز می توانید در هنگام ثبت سفارش انواع مخزن زیر پله ای پلی اتیلن اقدام به ثبت سفارش اتصالات و ورودی خروجی های مورد نیاز و همچنین سایر لوازم جانبی نمایید.با کلیک کردن بر روی مخزن پلی اتیلن مورد نظر ، قیمت حدودی و مشخصات کامل را می توانید مشاهده کنید.

1500
1000
500